Antalya'nın denize girmeye en elverişli ve en kuytu koylarından biri olan Adrasan ; açık denize karşı gayet korunaklı, kapalı ve estetik yapıya sahip doğal bir limandır. Kuzeyde Musa Dağı'na bağlı Eliğ Tepesi ( 680 m) silueti, çökmüş bir deveyi andırır. Tepenin ardından 2662 m. yüksekliğindeki görkemli görünüşüyle Tahtalı dağı, koyun batısında Markiz Tepesi ( 960 m.) yer alıyor. Güneyde ise, Antalya'nın en güney ucu olan Çavuşburnu fenerinin bulunduğu Kızıl Tepesi (410 m.) vardır.
  Çam ormanları ile kaplı koy, 1800 m. uzunluğunda bir kumsala sahiptir. Adrasan sahilinin bir kısmı sığ oluşu nedeni ile çocuklar ve yüzme bilmeyenler için çok idealdir. 25 m.' yi bulan görüş mesafesi dalgıçlar için çok caziptir. Henüz fazla tanınmadığı için sessiz ve gizli bir cennet olma özelliğini korumaktadır Adrasan.
adrasan bungalov otel deniz koy Masmavi pırıl pırıl deniz, yemyeşil çam ormanları ile kaplı dağlar, Dünya'nın en güzel koyları Sazak ve Ceneviz, böbrek taşlarına iyi gelen tatlı suyu ile Suluada ve turkuaz renkli mağaralar, Musa Dağı'ndaki Olimpos Antik Kenti, yeni keşfedilen Korikos Antik Limanı, Dünya'da tek olan Yanartaş ( Çıralı ) bölgemizde bulunur.
 
Bütün yıl boyunca yabancı turistlerin uğrak yeri olan koy, sakin doğa ile iç içe bir tatil arıyor iseniz ; denize sıfır konumu ile duş ve WC içinde ahşap bungalow evlerde siz doğa severleri DAYCO PANSİYON'a bekliyoruz.
dayco bungalow hotel adrasan smiley

Adrasan

Bungalov

Otel

Antik Likya yolu siz yürüyüşçüler için idealdir.
Transfer, ulaşım ve diğer ayrıntılar için lütfen arayın. Gelin tanışalım.
   
<<<<<<>>>>>>
Dayco bungalov otel
huseyin - alperen-restoran
mountain-bike - adrasan otel sahil

dayco bungalov otel adrasan